Woensdag 15 maart 2017
15 Maart 2017 | Marokko, Aït Ben Haddou
Het brood wordt om ongeveer 07.15 uur bezorgd, en gretig afgenomen, want vandaag is een spannende dag voor velen.
Na het passeren van de Col de Tischka, volgt voor allemaal de keus, via Telouet of via de N9 naar Ait Ben Haddou…..
Het merendeel nam de Telouet – route, inclusief het bezoek aan de Kasbah de Telouet.
Het slechte wegdek nam men voor kennisgeving aan, het uitzicht is fantastisch!!! Ton voorzag wat strubbelingen onderweg, met een gekantelde vrachtwagen en een puinstort op de weg, en belden de reisgenoten dit bericht door.........
Al met al, een prachtige dag voor allen, alleen Henk had wat schade, maar dat is op de camping snel gelast, en opgelost!
Tettie vertelde triomfantelijk, zij hadden een bekeuring voor het rijden over de doorgetrokken streep. De powergirl heeft onderhandeld en mocht doorrijden voor de helft van het bedrag!!
Aangekomen op de camping gaan er heel wat verhalen over de tong, VIP-behandelingen, thee aan de camper bezorgd, lachen, gieren, brullen….samen kijken naar de zonsondergang, op het balkon………
Al met al….weltrusten!
Morgen het leemdorp bekijken! Een forse wandeling, maar we zijn er klaar voor!
-
16 Maart 2017 - 22:56
Maria Hoevenaars:
Hallo Allemaal,
Wat een prachtige reis en super mooie foto's!
Tonnie en Henk wat een pech met jullie scootmobielrek....gelukkig weet Henk weer raad!
Geniet er allemaal maar van. Groetjes Maria en Jos
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley